Fixtures are subject to change. All fixtures 2.15pm kick off unless otherwise stated.

    20 October 2018

    Intermediate A
  • AFC Silverwood v Richhill AFC
  • St Marys v Windmill Stars (3.15pm kick off)


  • Intermediate B
  • Camlough Rovers v Craigavon City
  • Seapatrick v Rectory Rangers


  • Division 1
  • Portadown BBOB v Caledon Rovers


  • Division 2
  • Hillsborough Boys v Ballymacash YM
  • Knockmenagh Swifts v Goodyear
  • United LT v West End Hibs


  • Division 3
  • Annalong v Gilford Crusaders
  • Ballyvea v Tollymore United


  • Reserve Championship
  • Coagh United Reserves v Banbridge Town Reserves


  • Reserve 1
  • Ballyoran Reserves v Banbridge Rangers Reserves
  • Markethill Swifts Reserves v Vallley Rangers Swifts


  • Reserve 2
  • Lurgan BBOB Reserves v Portadown BBOB Reserves
  • Oxford Sunnyside Reserves v Lower Maze Reserves


  • Reserve 3
  • Goodyear Reserves v Newmills Reserves
  • Knockmenagh Swifts Reserves v Crewe United Reserves
  • Moneyslane Swifts v Rathfriland Swifts
  • Red Star Reserves v Donacloney Reserves


  • Reserve 4
  • Armagh Blues Reserves v White City Reserves
  • Gilford Crusaders Reserves v Derryhirk United Reserves


  • O'Hara Cup Round 2
  • Banbridge YCOB Reserves v Ballymacash YM Reserves
  • Caledon Rovers Reserves v Seapatrick Reserves
  • Laurelvale Reserves v Tullyvallen Reserves


  • Mid Ulster League Cup Round 1
  • Moira Albion Reserves v Hillsborough Boys Reserves


  • Mid Ulster League Cup Round 2
  • Hill Street Reserves v Ambassadors Reserves
  • Scarva Rangers Reserves v Glenavy Reserves


  • Intermediate Cup Round 1
  • Ballymacash Rangers v Lurgan Town (1.30pm kick off)
  • Banbridge Rangers v Oxford United Stars (1.30pm kick off)
  • Barn United v Dromore Amateurs (1.30pm kick off)
  • Broomhedge Maghaberry v St James Swifts (1.30pm kick off)
  • Crewe United v Newcastle (1.30pm kick off)
  • East Belfast v Tullyvallen (1.30pm kick off)
  • Fivemiletown United v 1st Bangor (1.30pm kick off)
  • Hanover v Bourneview Mill (1.30pm kick off)
  • Iveagh United v Laurelvale (1.30pm kick off)
  • Kilmore Rec v Markethill Swifts (1.30pm kick off)
  • Lower Maze v Trojans (1.30pm kick off)
  • Newry City Reserves v Moneyslane (1.30pm kick off)
  • Oxford Sunnyside v Dollingstown (1.30pm kick off)
  • Tandragee Rovers v Killyleagh YC (1.30pm kick off)


  • Mid Ulster Shield Round 2
  • Armagh Blues v Sandy Hill (2pm kick off)
  • Armagh Rovers v Dollingstown Reserves (2pm kick off)
  • Ballyholland v Ballyoran (2pm kick off)
  • Bessbrook United v Lurgan United (2pm kick off)
  • Cookstown Olympic v Tandragee Rovers Reserves (2pm kick off)
  • Craigavon City Reserves v Banbridge YCOB (2pm kick off)
  • Damolly v Armagh Celtic (2pm kick off)
  • Donacloney v Loughgall Reserves (2pm kick off)
  • Dromore Amateurs Reserves v Ballybot United (2pm kick off)
  • Dungannon Rovers v Scarva Rangers (2pm kick off)
  • Dungannon Tigers Reserves v Rectory Rangers Reserves (2pm kick off)
  • Hanover Reserves v Ambassadors (2pm kick off)
  • Keady Celtic v Lurgan Town Reserves (2pm kick off)
  • Killymoon Rangers v Annagh United Reserves (2pm kick off)
  • Lurgan BBOB v St Marys Reserves (2pm kick off)
  • Lurgyvallen12 v Bourneview Mill Reserves (2pm kick off)
  • Magheralin Village v Cleary Celtic (2pm kick off)
  • Moneyslane Reserves v Red Star (2pm kick off)
  • Newmills v Milburn United (2pm kick off)
  • Newry Celtic v Derryhirk United (2pm kick off)
  • Rathfriland Rangers Reserves v Valley Rangers Reserves (2pm kick off)
  • Rockview United v Hill Street (2pm kick off)
  • Seagoe Reserves v Moira Albion (2pm kick off)
  • White City v Glenavy (2pm kick off)
  • Windmill Stars Reserves v Lurgan Celtic U20s (2pm kick off)