17 November 2018

    Intermediate A
  • Bourneview Mill 0 - 1 Ballymacash Rangers
  • Hanover 3 - 2 St Marys
  • Windmill Stars 2 - 2 Richhill AFC


  • Intermediate B
  • Camlough Rovers 0 - 5 Dungannon Tigers
  • Oxford Sunnyside 2 - 1 Lower Maze
  • Tullyvallen 1 - 3 Dromore Amateurs


  • Division 1
  • Ballyoran 2 - 3 Hill Street
  • Keady Celtic 2 - 3 Portadown BBOB
  • Red Star 1 - 3 Ambassadors
  • Sandy Hill 3 - 4 Lurgan BBOB


  • Division 2
  • Ballymacash YM 3 - 3 Banbridge YCOB
  • Goodyear 3 - 1 Derryhirk United
  • Scarva Rangers 3 - 1 Donacloney
  • West End Hibs 4 - 2 Knockmenagh Swifts


  • Division 3
  • Armagh Blues 3 - 4 Gilford Crusaders
  • Armagh Rovers 4 - 2 Dungannon Rovers
  • Magheralin Village 1 - 4 Glenavy Youth


  • Reserve Championship
  • Moneyslane Reserves 5 - 1 Banbridge Town Reserves
  • Rathfriland Rangers Reserves 4 - 1 Tandragee Rovers Reserves
  • Valley Rangers Reserves 8 - 1 Annagh United Strollers


  • Reserve 1
  • Richhill AFC Reserves 5 - 1 Hill Street Reserves
  • Vallley Rangers Swifts P-P Banbridge Rangers Reserves


  • Reserve 2
  • Ambassadors Reserves 2 - 1 Tullyvallen Reserves
  • Glenavy Reserves 3 - 1 Banbridge YCOB Reserves
  • Laurelvale Reserves 3 - 0 Bourneview Mill Reserves
  • Lower Maze Reserves 4 - 0 Lurgan BBOB Reserves
  • Portadown BBOB Reserves 0 - 7 Oxford Sunnyside Reserves


  • Reserve 3
  • Ballymacash YM Reserves 7 - 5 Knockmenagh Swifts Reserves
  • Crewe United Reserves 4 - 0 Red Star Reserves
  • Moneyslane Swifts 3 - 1 Caledon Rovers Reserves
  • Newmills Reserves 2 - 3 Rathfriland Swifts


  • Reserve 4
  • Broomhedge Maghaberry Reserves 1 - 5 Armagh Blues Reserves
  • Derryhirk United Reserves 4 - 2 Lurgan Town Swifts
  • Gilford Crusaders Reserves v Annalong Reserves
  • Hillsborough Boys Reserves v Scarva Rangers Reserves
  • Moira Albion Reserves 0 - 4 White City Reserves


  • Marshall Cup Round 3
  • Annalong 2 - 1 Glenavy
  • Ballyvea 3 - 4 Rectory Rangers
  • Craigavon City 7 - 2 Newmills


  • Beckett Cup Round 1
  • Damolly 3 - 2 Tollymore United


  • Wilmor Johnston Memorial Cup Round 2
  • Coagh United Reserves 5 - 1 Lurgan Town Reserves
  • Dollingstown Reserves v Oxford Sunnyside Reserves (1.30pm kick off)


  • O'Hara Cup Round 2
  • Ballymacash Rangers Reserves 2 - 3 St Marys Reserves
  • Donacloney Reserves 2 - 3 Dromore Amateurs Reserves
  • Dungannon Tigers Reserves 0 - 5 Craigavon City Reserves


  • Intermediate Cup Round 2
  • Ballynahinch Olympic v AFC Silverwood (1.30pm kick off)
  • Banbridge Rangers 2 - 0 Suffock
  • Crumlin Star 3 - 2 Valley Rangers
  • Lurgan Town 3 - 1 Coagh United
  • Maiden City 3 - 0 Seagoe
  • Newbuildings United v Markethill Swifts (1.30pm kick off)
  • Portstewart 2 - 0 Fivemiletown United
  • Saintfield United v Laurelvale (1.30pm kick off)
  • Seapatrick 2 - 3 Moneyslane
  • Tobermore United 1 - 3 Crewe United


  • Mid Ulster Shield Round 3
  • Bessbrook United 2 - 1 Windmill Stars Reserves
  • Cleary Celtic 2 - 0 Armagh Celtic
  • Milburn United 10 - 1 Moira Albion
  • Rossowen 1 - 3 Coalisland Athletic
  • White City 2 - 5 Ballybot United



  • 16 November 2018

    Reserve 1
  • Rectory Rangers Reserves v Ballyoran Reserves (7.45pm kick off)



  • 10 November 2018

    Intermediate A
  • Ballymacash Rangers 2 - 0 AFC Silverwood
  • Bourneview Mill 2 - 3 Banbridge Rangers
  • Laurelvale 5 - 0 St Marys
  • Moneyslane 4 - 1 Windmill Stars
  • Tandragee Rovers 3 - 2 Richhill AFC


  • Intermediate B
  • Dromore Amateurs 4 - 2 Seapatrick
  • Lower Maze 3 - 3 Seagoe
  • Lurgan Town 8 - 0 Broomhedge Maghaberry
  • Rectory Rangers 3 - 3 Oxford Sunnyside
  • Tullyvallen 4 - 4 Craigavon City


  • Division 1
  • Caledon Rovers 7 - 4 Glenavy
  • Newmills 1 - 5 Armagh Celtic
  • Sandy Hill 3 - 1 Portadown BBOB


  • Division 2
  • Ballymacash YM 4 - 1 Donacloney
  • Lurgan United 2 - 4 Knockmenagh Swifts
  • United LT 3 - 2 Hillsborough Boys
  • White City 4 - 1 Goodyear


  • Division 3
  • Damolly P-P Glenavy Youth
  • Dungannon Rovers 1 - 5 Annalong
  • Magheralin Village 2 - 3 Ballyvea
  • The Dons 0 - 2 Gilford Crusaders
  • Tollymore United 1 - 4 Armagh Rovers


  • Reserve Championship
  • Banbridge Town Reserves 2 - 2 Ballymacash Rangers Reserves
  • Coagh United Reserves v Moneyslane Reserves
  • Hanover Reserves 4 - 1 Tandragee Rovers Reserves
  • St Marys Reserves 0 - 3 Lurgan Town Reserves


  • Reserve 1
  • Markethill Swifts Reserves 5 - 0 Craigavon City Reserves
  • Seapatrick Reserves 1 - 4 Ballyoran Reserves


  • Reserve 2
  • Banbridge YCOB Reserves 2 - 4 Lower Maze Reserves
  • Glenavy Reserves 4 - 0 Laurelvale Reserves
  • Lurgan BBOB Reserves 1 - 2 Ambassadors Reserves
  • Oxford Sunnyside Reserves v Dungannon Tigers Reserves
  • Portadown BBOB Reserves P-P Bourneview Mill Reserves


  • Reserve 3
  • Donacloney Reserves 2 - 5 Newmills Reserves
  • Goodyear Reserves 1 - 4 Caledon Rovers Reserves
  • Rathfriland Swifts 12 - 2 Ballymacash YM Reserves
  • Red Star Reserves 3 - 3 Moneyslane Swifts
  • Seagoe Reserves P-P Crewe United Reserves


  • Reserve 4
  • Armagh Blues Reserves 4 - 4 Lurgan Town Swifts
  • Broomhedge Maghaberry Reserves 4 - 4 Scarva Rangers Reserves
  • Gilford Crusaders Reserves 6 - 9 White City Reserves
  • Moira Albion Reserves 4 - 2 Dromore Amateurs Reserves


  • Premier Cup Round 2
  • Crewe United 1 - 0 Valley Rangers
  • Hanover 2 - 0 Fivemiletown United


  • Mid Ulster League Cup Round 2
  • Vallley Rangers Swifts 5 - 2 Hillsborough Boys Reserves


  • Mid Ulster Shield Round 3
  • Ambassadors 4 - 1 Killymoon Rangers
  • Ballyoran 4 - 0 Killeavey United
  • Banbridge YCOB 5 - 0 Armagh City U20s
  • Bessbrook United P-P Windmill Stars Reserves
  • Cookstown Olympic 4 - 3 Keady Celtic
  • Cookstown RBL 0 - 10 Hill Street
  • Dollingstown Reserves 0 - 4 Portadown U20s
  • Lurgan BBOB 0 - 3 Newry Celtic
  • Lurgyvallen12 0 - 3 Loughgall U20s
  • Milburn United P-P Moira Albion
  • Richhill AFC Reserves 1 - 6 Armagh Blues
  • Rossowen P-P Coalisland Athletic
  • Scarva Rangers 2 - 3 Moneyslane Reserves
  • Valley Rangers Reserves A-A Rectory Rangers Reserves



  • 09 November 2018

    Reserve Championship
  • Annagh United Strollers 1 - 3 Rathfriland Rangers Reserves



  • 03 November 2018

    Intermediate A
  • AFC Silverwood P-P Moneyslane
  • Bourneview Mill 4 - 3 Windmill Stars
  • Laurelvale 0 - 2 Valley Rangers
  • Richhill AFC 1 - 3 Hanover
  • St Marys 2 - 2 Ballymacash Rangers


  • Intermediate B
  • Broomhedge Maghaberry 0 - 11 Rectory Rangers
  • Camlough Rovers 3 - 8 Lower Maze
  • Markethill Swifts 3 - 3 Craigavon City
  • Seapatrick 1 - 4 Oxford Sunnyside
  • Tullyvallen 1 - 4 Dungannon Tigers


  • Division 1
  • Keady Celtic 3 - 4 Glenavy
  • Newmills 1 - 3 Caledon Rovers
  • Portadown BBOB 3 - 2 Armagh Celtic


  • Division 2
  • Donacloney 1 - 2 Derryhirk United
  • Goodyear 2 - 2 Lurgan United
  • Knockmenagh Swifts 1 - 0 Scarva Rangers
  • United LT 4 - 3 Banbridge YCOB
  • White City 1 - 2 Hillsborough Boys


  • Division 3
  • Armagh Blues 10 - 1 Tollymore United
  • Ballyvea 3 - 3 Armagh Rovers
  • Damolly 2 - 1 Dungannon Rovers
  • Glenavy Youth 1 - 2 Annalong
  • Lurgyvallen12 2 - 2 The Dons
  • Moira Albion 4 - 2 Magheralin Village


  • Reserve Championship
  • Banbridge Town Reserves 4 - 3 Lurgan Town Reserves
  • Dollingstown Reserves 2 - 2 Coagh United Reserves
  • Rathfriland Rangers Reserves 9 - 2 St Marys Reserves
  • Valley Rangers Reserves 6 - 0 Tandragee Rovers Reserves


  • Reserve 1
  • Craigavon City Reserves 2 - 6 Richhill AFC Reserves
  • Hill Street Reserves 8 - 1 Banbridge Rangers Reserves
  • Rectory Rangers Reserves 1 - 4 Windmill Stars Reserves
  • Vallley Rangers Swifts P-P Seapatrick Reserves


  • Reserve 2
  • Ambassadors Reserves 14 - 3 Portadown BBOB Reserves
  • Dungannon Tigers Reserves 1 - 1 Bourneview Mill Reserves
  • Glenavy Reserves 0 - 1 Lower Maze Reserves
  • Oxford Sunnyside Reserves 4 - 0 Laurelvale Reserves


  • Reserve 3
  • Caledon Rovers Reserves 3 - 1 Rathfriland Swifts
  • Knockmenagh Swifts Reserves 5 - 3 Donacloney Reserves
  • Moneyslane Swifts 5 - 1 Goodyear Reserves
  • Red Star Reserves 2 - 4 Seagoe Reserves


  • Reserve 4
  • Annalong Reserves 4 - 0 Gilford Crusaders Reserves
  • Derryhirk United Reserves 7 - 1 Broomhedge Maghaberry Reserves
  • Dromore Amateurs Reserves 4 - 0 Moira Albion Reserves
  • Hillsborough Boys Reserves 4 - 3 Lurgan Town Swifts
  • Scarva Rangers Reserves 5 - 2 Armagh Blues Reserves


  • Marshall Cup Round 2
  • Gilford Crusaders 1 - 6 Banbridge Rangers


  • Marshall Cup Round 3
  • Ballyoran 2 - 1 Ambassadors
  • Tandragee Rovers 1 - 2 Hill Street


  • Alexandra Cup Round 1
  • Coalisland Athletic 3 - 2 Sandy Hill


  • Foster Cup Round 1
  • Ballymacash YM 2 - 0 West End Hibs


  • Wilmor Johnston Memorial Cup Round 2
  • Ballymacash Rangers Reserves 3 - 1 Annagh United Strollers (After extra time)


  • Mid Ulster League Cup Round 1
  • Banbridge YCOB Reserves 6 - 3 Ballyoran Reserves


  • Irish Cup Round 3
  • Crewe United 1 - 0 Sport & Leisure Swifts
  • Fivemiletown United 1 - 2 Tullycarnet
  • Lurgan Town 1 - 2 Dunloy
  • Seagoe 1 - 4 Maiden City


  • Mid Ulster Shield Round 2
  • Moneyslane Reserves v Red Star