Fixtures are subject to change. All fixtures 2.15pm kick off unless otherwise stated.

    14 September 2019

    Intermediate A
  • Banbridge Rangers 2 - 1 Tandragee Rovers
  • Laurelvale 1 - 7 Windmill Stars


  • Intermediate B
  • Broomhedge Maghaberry 0 - 2 Lower Maze
  • Markethill Swifts A-A AFC Craigavon
  • Seagoe 1 - 0 Dungannon Tigers


  • Division 1
  • Armagh Celtic 1 - 1 Portadown BBOB
  • Caledon Rovers 3 - 0 Banbridge YCOB
  • Sandy Hill 3 - 0 Coalisland Athletic


  • Division 2
  • Hillsborough Boys 0 - 1 Annalong
  • Keady Celtic 0 - 5 Ballyvea
  • Scarva Rangers 3 - 1 Knockmenagh Swifts
  • West End Hibs 8 - 1 Red Star


  • Division 3
  • Castlecaulfield 2 - 3 Tollymore United
  • The Dons 3 - 7 Gilford Crusaders
  • White City 2 - 5 Glenavy Youth


  • Reserve Championship
  • Ballymacash Rangers Reserves 1 - 3 Moneyslane Reserves
  • Banbridge Town Reserves 1 - 2 Armagh City Reserves
  • Coagh United Reserves 2 - 2 Valley Rangers Reserves


  • Reserve 1
  • Ballyoran Reserves 3 - 2 Vallley Rangers Swifts
  • Rectory Rangers Reserves 2 - 3 Oxford Sunnyside Reserves
  • Windmill Stars Reserves 2 - 2 Laurelvale Reserves


  • Reserve 2
  • Bourneview Mill Reserves 2 - 1 Dungannon Tigers Reserves
  • Glenavy Reserves 2 - 2 Ambassadors Reserves
  • Seapatrick Reserves 2 - 9 Tullyvallen Reserves


  • Reserve 3
  • Goodyear Reserves 1 - 4 Hillsborough Boys Reserves
  • Lurgan BBOB Reserves 3 - 0 Red Star Reserves
  • Moneyslane Swifts 5 - 1 Lurgan Town Swifts
  • Newmills Reserves 2 - 1 Seagoe Reserves
  • Rathfriland Swifts 3 - 2 Portadown BBOB Reserves


  • Reserve 4
  • Annalong Reserves 2 - 2 Dromore Amateurs Reserves
  • Armagh Blues Reserves 2 - 2 Moira Albion Reserves
  • Derryhirk United Reserves 5 - 3 Scarva Rangers Reserves
  • Gilford Crusaders Reserves 3 - 2 AFC Craigavon Reserves


  • Wilmor Johnston Memorial Cup Round 1
  • Annagh United Reserves 1 - 0 Hanover Reserves


  • Bob Ratcliffe Round 1
  • Ambassadors 5 - 6 Warrenpoint Town U20s
  • Craigavon City 0 - 1 Bourneview Mill
  • Dromore Amateurs 1 - 6 Banbridge Town
  • Fivemiletown United 0 - 4 Armagh City
  • Lurgan Town 6 - 3 St Marys
  • Moneyslane 0 - 1 Annagh United
  • Oxford Sunnyside 1 - 4 Rathfrilland Rangers
  • Rectory Rangers 0 - 4 Hanover
  • Richhill AFC 2 - 3 Cookstown RBL
  • Seapatrick 2 - 7 Dungannon Swifts U20s
  • Valley Rangers 6 - 0 Tullyvallen


  • Junior Cup Round 1
  • Abbeyview 3 - 2 St Marys Reserves
  • Armagh Blues 5 - 1 Tullyally Colts
  • Armagh Rovers 2 - 8 Southside Rangers
  • Artigarvan 1 - 5 Ballyoran
  • Ballycastle United 2 - 0 Glenavy
  • Bessbrook United 8 - 1 Banbridge Rangers Reserves
  • Claudy Rovers 4 - 1 United LT
  • Craigavon City Reserves 2 - 4 Raceview
  • Dollingstown Reserves 1 - 1 Groomsport (Groomsport won 4-3 on penalties )
  • Goodyear 2 - 1 Dunmurray Rec Reserves
  • Hill Street 0 - 7 Willowbank
  • Kashmir P-P Newmills
  • Lower Maze Reserves v Derryhirk United (1.30pm kick off)
  • Malachians Reserves 2 - 4 Damolly
  • Moira Albion 5 - 1 Lambeg Rangers
  • Randalstown 6 - 0 Magheralin Village
  • Rathfriland Rangers Reserves 3 - 5 Cleary Celtic
  • Richhill AFC Reserves 1 - 2 Lurgan BBOB
  • Tandragee Rovers Reserves 3 - 4 St Lukes Reserves
  • Tullans Red Star 4 - 3 Donacloney