Fixtures are subject to change. All fixtures 2.15pm kick off unless otherwise stated.

    12 January 2019

    Intermediate A
  • Ballymacash Rangers 0 - 1 Valley Rangers
  • Bourneview Mill 2 - 0 Tandragee Rovers
  • Fivemiletown United 3 - 0 AFC Silverwood
  • Hanover 1 - 2 Banbridge Rangers
  • Richhill AFC 0 - 1 Moneyslane
  • St Marys 1 - 3 Crewe United
  • Windmill Stars 2 - 0 Laurelvale


  • Intermediate B
  • Broomhedge Maghaberry 2 - 2 Markethill Swifts
  • Rectory Rangers 1 - 2 Craigavon City
  • Seagoe 7 - 0 Dungannon Tigers
  • Seapatrick 1 - 2 Lurgan Town
  • Tullyvallen 4 - 2 Oxford Sunnyside


  • Division 1
  • Armagh Celtic 4 - 1 Keady Celtic
  • Newmills 1 - 3 Ballyoran
  • Portadown BBOB 1 - 4 Sandy Hill
  • Red Star 2 - 2 Glenavy


  • Division 2
  • Knockmenagh Swifts 2 - 7 Banbridge YCOB
  • Scarva Rangers 3 - 2 United LT
  • West End Hibs 1 - 1 Goodyear
  • White City 5 - 3 Ballymacash YM


  • Division 3
  • Gilford Crusaders 4 - 3 Dungannon Rovers
  • Magheralin Village 0 - 7 Armagh Blues
  • Moira Albion 4 - 0 The Dons
  • Tollymore United 1 - 7 Ballyvea


  • Reserve Championship
  • Dollingstown Reserves 2 - 0 Banbridge Town Reserves
  • Hanover Reserves 3 - 2 Coagh United Reserves
  • Lurgan Town Reserves 4 - 2 Rathfriland Rangers Reserves
  • Tandragee Rovers Reserves 2 - 3 Ballymacash Rangers Reserves
  • Valley Rangers Reserves 2 - 0 St Marys Reserves


  • Reserve 1
  • Ballyoran Reserves 3 - 1 Rectory Rangers Reserves
  • Craigavon City Reserves 4 - 1 Seapatrick Reserves
  • Markethill Swifts Reserves 1 - 3 Banbridge Rangers Reserves
  • Vallley Rangers Swifts 0 - 1 Windmill Stars Reserves


  • Reserve 2
  • Banbridge YCOB Reserves 7 - 1 Portadown BBOB Reserves
  • Dungannon Tigers Reserves 1 - 3 Ambassadors Reserves
  • Glenavy Reserves 4 - 0 Lurgan BBOB Reserves
  • Lower Maze Reserves 0 - 1 Bourneview Mill Reserves
  • Oxford Sunnyside Reserves 2 - 2 Tullyvallen Reserves


  • Reserve 3
  • Ballymacash YM Reserves 2 - 0 Goodyear Reserves
  • Caledon Rovers Reserves 4 - 1 Newmills Reserves
  • Crewe United Reserves 3 - 2 Moneyslane Swifts


  • Reserve 4
  • Armagh Blues Reserves 3 - 2 Scarva Rangers Reserves
  • Hillsborough Boys Reserves 2 - 0 Dromore Amateurs Reserves
  • Lurgan Town Swifts 1 - 1 Annalong Reserves
  • Moira Albion Reserves 1 - 5 Derryhirk United Reserves


  • Alexandra Cup Round 2
  • Ambassadors 2 - 5 Hill Street
  • Coalisland Athletic 5 - 1 Caledon Rovers


  • Foster Cup Round 2
  • Donacloney 0 - 3 Hillsborough Boys


  • Beckett Cup Round 2
  • Annalong 1 - 0 Glenavy Youth


  • O'Hara Cup Round 3
  • Rathfriland Swifts 4 - 1 Richhill AFC Reserves