Fixtures are subject to change. All fixtures 2.15pm kick off unless otherwise stated.

    10 November 2018

    Intermediate A
  • Ballymacash Rangers 2 - 0 AFC Silverwood
  • Bourneview Mill 2 - 3 Banbridge Rangers
  • Laurelvale 5 - 0 St Marys
  • Moneyslane 4 - 1 Windmill Stars
  • Tandragee Rovers 3 - 2 Richhill AFC


  • Intermediate B
  • Dromore Amateurs 4 - 2 Seapatrick
  • Lower Maze 3 - 3 Seagoe
  • Lurgan Town 8 - 0 Broomhedge Maghaberry
  • Rectory Rangers 3 - 3 Oxford Sunnyside
  • Tullyvallen 4 - 4 Craigavon City


  • Division 1
  • Caledon Rovers 7 - 4 Glenavy
  • Newmills 1 - 5 Armagh Celtic
  • Sandy Hill 3 - 1 Portadown BBOB


  • Division 2
  • Ballymacash YM 4 - 1 Donacloney
  • Lurgan United 2 - 4 Knockmenagh Swifts
  • United LT 3 - 2 Hillsborough Boys
  • White City 4 - 1 Goodyear


  • Division 3
  • Damolly P-P Glenavy Youth
  • Dungannon Rovers 1 - 5 Annalong
  • Magheralin Village 2 - 3 Ballyvea
  • The Dons 0 - 2 Gilford Crusaders
  • Tollymore United 1 - 4 Armagh Rovers


  • Reserve Championship
  • Banbridge Town Reserves 2 - 2 Ballymacash Rangers Reserves
  • Coagh United Reserves v Moneyslane Reserves
  • Hanover Reserves 4 - 1 Tandragee Rovers Reserves
  • St Marys Reserves 0 - 3 Lurgan Town Reserves


  • Reserve 1
  • Markethill Swifts Reserves 5 - 0 Craigavon City Reserves
  • Seapatrick Reserves 1 - 4 Ballyoran Reserves


  • Reserve 2
  • Banbridge YCOB Reserves 2 - 4 Lower Maze Reserves
  • Glenavy Reserves 4 - 0 Laurelvale Reserves
  • Lurgan BBOB Reserves 1 - 2 Ambassadors Reserves
  • Oxford Sunnyside Reserves v Dungannon Tigers Reserves
  • Portadown BBOB Reserves P-P Bourneview Mill Reserves


  • Reserve 3
  • Donacloney Reserves 2 - 5 Newmills Reserves
  • Goodyear Reserves 1 - 4 Caledon Rovers Reserves
  • Rathfriland Swifts 12 - 2 Ballymacash YM Reserves
  • Red Star Reserves 3 - 3 Moneyslane Swifts
  • Seagoe Reserves P-P Crewe United Reserves


  • Reserve 4
  • Armagh Blues Reserves 4 - 4 Lurgan Town Swifts
  • Broomhedge Maghaberry Reserves 4 - 4 Scarva Rangers Reserves
  • Gilford Crusaders Reserves 6 - 9 White City Reserves
  • Moira Albion Reserves 4 - 2 Dromore Amateurs Reserves


  • Premier Cup Round 2
  • Crewe United 1 - 0 Valley Rangers
  • Hanover 2 - 0 Fivemiletown United


  • Mid Ulster League Cup Round 2
  • Vallley Rangers Swifts 5 - 2 Hillsborough Boys Reserves


  • Mid Ulster Shield Round 3
  • Ambassadors 4 - 1 Killymoon Rangers
  • Ballyoran 4 - 0 Killeavey United
  • Banbridge YCOB 5 - 0 Armagh City U20s
  • Bessbrook United P-P Windmill Stars Reserves
  • Cookstown Olympic 4 - 3 Keady Celtic
  • Cookstown RBL 0 - 10 Hill Street
  • Dollingstown Reserves 0 - 4 Portadown U20s
  • Lurgan BBOB 0 - 3 Newry Celtic
  • Lurgyvallen12 0 - 3 Loughgall U20s
  • Milburn United P-P Moira Albion
  • Richhill AFC Reserves 1 - 6 Armagh Blues
  • Rossowen P-P Coalisland Athletic
  • Scarva Rangers 2 - 3 Moneyslane Reserves
  • Valley Rangers Reserves A-A Rectory Rangers Reserves