Fixtures are subject to change. All fixtures 2.15pm kick off unless otherwise stated.

    13 October 2018

    Intermediate A
  • Banbridge Rangers 1 - 1 AFC Silverwood
  • Crewe United 2 - 2 Bourneview Mill
  • Fivemiletown United 5 - 1 Tandragee Rovers
  • St Marys P-P Richhill AFC


  • Intermediate B
  • Broomhedge Maghaberry 2 - 6 Seagoe
  • Dromore Amateurs 3 - 5 Markethill Swifts
  • Dungannon Tigers 1 - 2 Lower Maze
  • Lurgan Town 3 - 1 Seapatrick
  • Oxford Sunnyside 2 - 0 Camlough Rovers


  • Division 1
  • Coalisland Athletic 6 - 2 Lurgan BBOB
  • Glenavy 5 - 3 Newmills
  • Keady Celtic 0 - 6 Armagh Celtic
  • Red Star 3 - 3 Portadown BBOB


  • Division 2
  • Goodyear 3 - 1 Ballymacash YM
  • Knockmenagh Swifts 0 - 5 White City
  • West End Hibs 5 - 2 Donacloney


  • Division 3
  • Annalong 3 - 3 Ballyvea
  • Armagh Blues 4 - 1 Moira Albion
  • Damolly 2 - 0 Magheralin Village
  • Lurgyvallen12 5 - 0 Dungannon Rovers
  • The Dons 1 - 3 Armagh Rovers


  • Reserve Championship
  • Hanover Reserves 2 - 1 Rathfriland Rangers Reserves
  • Valley Rangers Reserves 3 - 1 Coagh United Reserves


  • Reserve 1
  • Markethill Swifts Reserves 3 - 2 Ballyoran Reserves
  • Richhill AFC Reserves 2 - 3 Rectory Rangers Reserves
  • Seapatrick Reserves 2 - 5 Craigavon City Reserves
  • Windmill Stars Reserves 8 - 0 Vallley Rangers Swifts


  • Reserve 2
  • Bourneview Mill Reserves P-P Glenavy Reserves
  • Laurelvale Reserves P-P Lurgan BBOB Reserves
  • Portadown BBOB Reserves 2 - 5 Banbridge YCOB Reserves


  • Reserve 3
  • Goodyear Reserves 4 - 1 Red Star Reserves
  • Knockmenagh Swifts Reserves 1 - 7 Caledon Rovers Reserves
  • Newmills Reserves 7 - 4 Ballymacash YM Reserves
  • Rathfriland Swifts 3 - 2 Crewe United Reserves
  • Seagoe Reserves 6 - 0 Donacloney Reserves


  • Reserve 4
  • Armagh Blues Reserves 2 - 2 Annalong Reserves
  • Broomhedge Maghaberry Reserves P-P Gilford Crusaders Reserves
  • Derryhirk United Reserves 4 - 3 Dromore Amateurs Reserves
  • Scarva Rangers Reserves 0 - 3 Hillsborough Boys Reserves
  • White City Reserves 9 - 1 Moira Albion Reserves


  • Marshall Cup Round 2
  • Dollingstown Reserves 0 - 4 Valley Rangers
  • Glenavy Youth 0 - 9 Windmill Stars


  • Marshall Cup Round 3
  • Moneyslane 2 - 1 Hanover
  • United LT 0 - 4 Laurelvale


  • Alan Wilson Cup Round 1
  • Craigavon City 1 - 2 Tullyvallen


  • Wilmor Johnston Memorial Cup Round 2
  • Lower Maze Reserves 2 - 3 Dungannon Tigers Reserves


  • Junior Cup Round 2
  • Ballybogey 4 - 3 Scarva Rangers
  • Ballyoran 3 - 4 Beann Madigan
  • Banbridge YCOB 0 - 1 Hill Street
  • Bangor Rangers 3 - 2 Derryhirk United
  • Caledon Rovers 4 - 2 PSNI Olympic
  • Gilford Crusaders v Rockview United (1.30pm kick off)
  • Hillsborough Boys 6 - 0 Bryansburn Rangers Reserves
  • Irvinestown Wanderers 8 - 0 Banbridge Town Reserves
  • Newbuildings United Reserves v Moneyslane Reserves (1.30pm kick off)
  • Oxford Sunnyside Reserves 0 - 1 Ballykeel
  • St James Swifts Reserves 1 - 2 Sandy Hill
  • St Marys Reserves 7 - 1 Irish Street
  • Tollymore United 1 - 4 Tandragee Rovers Reserves